Z żalem zawiadamiamy

07-11-2017
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 05 listopada 2017 roku zmarł p. Stanisław Sienicki, długoletni działacz ruchu działkowego PZD, v-prezes Okręgowego Zarządu  Podlaskiego i prezes ROD im. J. Wagi w Łomży. Wyrazy  współczucia Rodzinie Zmarłego składają działacze ruchu związkowego.
Wystawienie ciała w środę 08.11.2017r o godz. 18:00 w Kaplicy Domu Pogrzebowego A. Marczyk przy ulicy Przykoszarowej 22A.
Uroczystosci pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 09.11.2017r. o godz. 12:00 wyprowadzeniem z Kaplicy przy ul. Przykoszarowej do Kościoła Miłosierdzia Bożego w Łomży przy ul. Kardynała S.Wyszynskiego 11.
ŻYJEMY NA ZIEMI DOPÓKI ŻYJE PAMIĘĆ O NAS.

Stanisław zapisał się w pamięci  działkowców jako życzliwy, dobry człowiek, oddany działacz Polskiego Związku Działkowców, na rzecz którego pracował od 1978 roku , najpierw jako Sekretarz Wojewódzkiego Zarządu PZD w Łomży. Od 2010 roku jako Wiceprezes Okręgowego Zarządu Podlaskiego w Białymstoku.

Organizował Wojewódzki Zarząd PZD w Łomży. Zakładał ogrody w Łomży, Grajewie,  Zambrowie, Stawiskach, Goniądzu, Kolnie, Szczuczynie i Wysokiem Mazowieckiem.

Na zawsze zapamiętamy Jego zaangażowanie w pozyskiwaniu nowych terenów pod ogrody działkowe, w szkolenie i wychowanie nowych pokoleń działaczy związkowych. Z wdzięcznością wspominać będziemy jego troskę o dobro Rodzinnego Ogrodu Działkowego im Jakuba Wagi w Łomży, którego był Prezesem od 2000 roku i z którym najbardziej był związany, gdzie wraz z żoną  Haliną uprawiał piękną wzorową działkę.

Kolega Stanisław uczył nas jak rozumieć i realizować ideę ogrodnictwa działkowego. Był naszym autorytetem i mistrzem obywatelskiej i społecznej pasji.

Ta pasja i wiara w sens tego co robił śp Stanisław pozostanie w naszej pamięci.

Zapamiętamy Go jako dobrego życzliwego dla wszystkich człowieka przyjaznego kolegę i współpracownika.

                                                            Działkowcy i działacze związkowi.